Kinky Valentine

16. 02. 2019

Klub Nová Chmelnice

Praha

500 CZK

Party, jako žádná jiná. Taneční a hrací zábava, od večera do rána, v klubu Nová Chmelnice. Celý večer je k disposici hrací nábytek, privátní koutky a play arény a závěsné body. Program od večera do rána doprovázejí živý House a Techno DJové. Během večera uvidíte i několik vystoupení, přímo mezi návštěvníky. Kinky Valentine je oslava svátku zamilovaných, ale po našem. Oslavte ho s námi ve skvělé atmosféře a kolektivu.

kinkyvalentine2019.jpg

Party, jako žádná jiná. Taneční a hrací zábava, od večera do rána, v Pražském klubu Futurum. Celý večer je k disposici hrací nábytek, privátní koutky a play arény a závěsné body. Program od večera do rána doprovázejí živý House a Techno DJové. Během večera uvidíte i několik vystoupení, přímo mezi návštěvníky. Kinky Valentine je oslava svátku zamilovaných, ale po našem. Oslavte ho s námi ve skvělé atmosféře a kolektivu.

Lístky:

Vstupenky na Kinky Valentine jsou k disposici v online prodeji, nebo osobně na recepci studia Hell.cz, na adrese Přístavní 7, Praha7, Holešovice.

Pravidla:

Vhodný dresscode?

Nahota
Latexové oděvy
Kožené oděvy, postroje
Lack / PVC oděvy
Sexy spodní prádlo
All black (ne trička)

Kinky Valentine má svůj dresscode, stejný jako Fetish Night. Latex, guma, kůže, krajkované spodní prádlo, kostýmy, nebo nahota jsou vítané. Do klubu vás naopak nevpustíme v obleku, nebo běžném civilním oblečení. Je to kvůli atmosféře, do které je tematizovaný večer v klubu.

V klubu bez výjimky platí pravidla SSC, nebudou tolerovány žádné aktivity proti vůli kteréhokoliv ze zúčastněných. Na dodržování těchto pravidel budou dbát celou naši Dungeon Monitoři.

Pro milovníky selfie fotek bude v klubu vyhrazený foto koutek. Fotografování ostatních návštěvníků v klubu, včetně fotografií pořízených mobilem je přísně zakázáno. Jediné fotografie můžou pořídit naši akreditovaní fotografové, a to pouze se souhlasem všech návštěvníků na fotce. Po události se budou zveřejňovat pouze fotky, na kterých není možné identifikovat ostatní návštěvníky Kinky Valentine.

KOUPIT VSTUPENKY


Accept Site use cookies